SUPER BAST

Superbast eshte nje nga kompanite e para te basteve sportive ne tregun shqiptar. Kompania u themelua ne vitin 2005 dhe sallonet e para u hapen ne qytetin e Tiranes dhe te Shkodres. Tashme pas 12 viteve experience duke ofruar sherbimet me konkuruese ne treg, Superbast operon ne 17 qytete te Shqiperise. Ne vitin 2014 Superbast futet ne tregun e Kosoves duke qene padiskutim nje sukses. Ne vitin 2017 kompania zoteron mbi 500 sallone te sajat ne Shqiperi dhe mbi 160 ne Kosove. Qe ne vitet e para objektivat e Superbast ishin t'i ofronin klienteve tane sherbime te reja ne menyre te vazhdueshme. Asnjehere nuk u ndalem duke kerkuar risi per tregun dhe duke ju pergjigjur kerkesave te tij. Sot Superbast paraqitet ne treg si nje kompani e fuqishme dhe konkuruese duke ofruar tashme edhe sherbimin e lojes online ne web dhe mobile. Ju garantojme argetim pafund me nje game te gjere bastesh ne sporte nga me te ndryshmet me koeficientet me te mire ne treg(futboll,basketboll,tenis,volejboll,bejzboll,handboll,futsall,snooker etj,). Ne nuk flasim vetem per argetim dhe kenaqesi por e realizojme ate duke ofruar mbi 950 rubrika ku cilido fillestar apo pro mund te gjeje veten dhe te kete mundesi te fitoje. Te rejat e fundit ne kompani jane lojrat virtual. Tashme mund te perjetoni emocionet e casinose nga kompjuteri apo celulari juaj. Shijoni live casino ,roulette apo black jack qe ti largoheni monotonise se perditshme dhe te perjetosh nje bote plot emocione. Misioni yne eshte te ofrojme sa me shume sherbime cilesore online duke konkuruar keshtu me kompanite me me emer ne tregun nderkombetar. Jemi te prirur te bashkepunojme sa me shume me klientet tane duke synuar keshtu nje sherbim te pashoqe qe ploteson kerkesat e cdo lojtari. Ne te ardhmen planifikojme te kemi me shume sherbime online dhe cdo lojtar te kete mundesi te luaje kudo dhe kurdo, duke mos humbur asnje shans. Superbast perbehet nga nje skuader menaxhuese me experience dhe te mire pergatitur. Pjesetaret e skuadres tone kane ekspierience profesionale gjitheperfshirese ne industrine e basteve, duke bere keshtu te mundur plotesimin e kerkesave te lojtareve tane.